BÖLGE TURLARI

Güzel bir kahvaltı sonrası bölgeyi dolu dolu gezmek istiyorsanız Kapadokya’da gerçekleştirilen bölge turları tam sizler için. Sabah saat 09:30 da otelden başlayan turlarımız saat 16:30 da otelde son bulmaktır. Kapadokya bölgesi büyük bir alan olduğu için bölge turları iki bölge halinde gerçekleştirilmekte ve her bir bölge turu bir gün içinde yapılmaktadır.

  • KIRMIZI TUR: Kapadokya Bölgesi’nde doğal oluşum peri bacalarının en sık bulunduğu Avanos, Ürgüp, Nevşehir üçgeni içerisinde yer alan bölgede gerçekleştirilen bu tur ile bölgedeki oluşumlar hakkında ve tarihi hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Uçhisar Kalesi, Göreme Açık Hava Müzesi, Aşk Vadisi, Paşabağları, Avanos Çanak Atölyeleri, Devrent Vadisi, Ürgüp Üç Güzeller Panorama ve el sanatları merkezi Kapadokya’da el dokuma halı atölyelerini, bu tur ile ziyaret edeceksiniz.
  • YEŞİL TUR: Kapadokya’da yeşil bir vadi içerisinde nehrin kenarında yürüyüş yaparken aynı zamanda eski dönemlerden kalma kiliseleri ziyaret edeceksiniz. Tur ilk olarak Göreme panorama ziyareti ile başlayacak ve ardından yer altı şehri ziyareti gelecek. Yer altı şehrini dolaştıktan sonra Ihlara vadisinde tarihe yolculuk yapacaksınız. Ihlara içerisinde yürüyüş Belisırma’da güzel bir öğle yemeği ile son bulacak. Yemek sonrası Selime Manastırı ziyaretini gerçekleştireceksiniz. Son olarak bölgeye özel gümüş ve özel taşlardan yapılan takıların sunulduğu mağaza ziyareti ile turunuzu sonlandıracaksınız.

Detaylar: Turların tamamı otelimizde başlayıp otelde son bulmaktadır. Klimalı araçlar ile gerçekleştirilen turlarda bölge tanıtımı için profesyonel rehberler sizlere eşlik edecektir. Turlar içinde müze girişleri ve öğle yemekleri fiyata dahildir. Turlar hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt için otelimiz resepsiyonundan destek alabilirsiniz.